Návštěvnost za rok 2013

STATISTICKÉ ÚDAJE O WEBOVÝCH STRÁNKÁCH www.regionhranice.cz ZA ROK 2013 (návštěvnost je veliká)

Rok 2013 je za námi a je na čase bilancovat také nad funkčností internetových stránek, které jsme pro Hranicko vytvořili. Jak to tedy v roce 2013 dopadlo?

V první řadě chci znovu poděkovat Bc. T. Dvořákovi, který stránky zdarma pro Hranicko navrhl a nadále je řádně spravuje. Dále děkuji Bc. H. Šmídové, která pro naše stránky překládá texty z angličtiny do češtiny.

Ze statistických údajů vyplývá, že návštěvnost stránek je veliká.

Na stránkách návštěvníky zajímá úplně vše. Nejvíce se lidé dívají na kategorie přírodní zajímavosti Ašska, fotogalerie, tipy na výlet, kontakty a naučné stezky. Návštěvníci se také postupně naučili stahovat např. Zprávy z radnice, průměrně se každé číslo stáhne 150 X. Návštěvníky, kteří se na stránky pravidelně vrací, zajímá nejvíce rubrika aktuality.

Pro představu uvádím několik statistických údajů:

Státy, odkud lidé na stránky pravidelně chodí (10 prvních států): Německo, Slovensko, Velká Británie, USA, Francie, Španělsko, Rakousko, Polsko, Irsko, Švýcarsko

Kraje ČR (4 kraje, které se nejvíce zajímají): Karlovarský, Ústecký, Plzeňský, Středočeský

Města ČR (10 měst, odkud lidé stránky nejvíce sledují): Karlovy Vary, Praha, Teplice, Plzeň, Aš, Cheb, Brno, Ústí nad Labem, Olomouc, Kraslice

Návštěvnost za rok 2013: 8 900

Počet stránek, které návštěvníci otevřeli: 24 300

Opakovaně se vrací: 60,30% návštěvníků

Průměrná doba návštěvy stránek: 2 minuty

Kromě webových prohlížečů se postupně návštěvníci naučili chodit na webové stránky také z mobilních telefonů nebo tabletů.

Facebookové stránky Hranicko – malý region pro velký výlet jsou na tom podobně. V současné době mají 231 stálých příznivců. Průměrně vidí každou aktualitu až 200 lidí. Stránky navštíví až 600 lidí za týden.

Děkujeme za přízeň a důvěru, se kterou se na stránky obracíte. Je to pro nás motivace neustále vše vylepšovat.

Fotografie: mapa návštěv z nejrůznějších míst Česka

 

 


Zobrazit místo HRANICKO - TIPY NA VÝLET na větší mapě


Webdesign a hosting: Tomáš Dvořák