Trojstátí čeká úklid

Naučnou stezku "Na cestě k Trojstátí" čeká na jaře několik zásadních brigád.

-Velmi příjemnou tradicí se stalo setkání za účelem čištění přírodně, historicky a kulturně zajímavého místa. Po již uskutečněných úklidech se podařilo na Kaiseru vyčistit část mlýnských náhonů, obnovit kamenné mostky, studánku, zatraktivnit místo pro turisty a připravit vhodné zázemí. Za pomoci občanů a investorů, kteří přiložili ruku k dílu a svými prostředky pomohli, se dnes Hranice mohou pyšnit jedním z nejkrásnějších turistických cílů Karlovarska - děkujeme. 

Máte chuť i vy přijít pomoci a přispět tak k trvale udržitelnému rozvoji města? Nebaví vás jen pasivně kritizovat, ale chcete aktivně pomoci? Potřebujete se odreagovat od všedních problémů? Přijďte proto na „Jarní brigádu na Trojstátí“. Všichni občané jsou srdečně zváni na jarní úklid.

TÉMA, NÁPLŇ, CÍLE: dobrá nálada, chuť pomoci, něco změnit; otevření turistické sezóny 2013; úklid prostoru Trojstátí - sesbírání větví, shrabání listí; opětovné vyčištění prostoru u smírčího kříže – vyřezání nových náletů, sesbírání větví; vyčištění prostoru u štoly; úklid podél celé trasy

KDY A KDE JE SRAZ? 13. dubna 2013, 9:00 hod. u bývalé hospody v Trojmezí nebo rovnou na místě

(v případě trvalého a silného deště bude akce přesunuta na další týden)

CO S SEBOU?motorové pily, motorové kosy, sekyrky, pilky, hrábě, lopaty, vhodné oblečení…; drobné občerstvení bude zajištěno

Ten, kdo nepojede na kole, bude odvezen na místo. Možné dojet také na točnu autobusu „informační tabule č. 5“ vlastním autem.

- Na konci dubna bychom měli osadit nové zábradlí, na které se podařilo sehnat potřebné finanční prostředky. (Chcete přijít pomoci? Napište na levjos@post.cz.)

U všech akcí můžete být i vy, stačí pouze přijít. Za každou pomocnou ruku budeme velmi rádi.


Zobrazit místo HRANICKO - TIPY NA VÝLET na větší mapě


Webdesign a hosting: Tomáš Dvořák