Novoroční poděkování

Vážení návštěvníci!

Děkuji vám za přízeň, chuť a odhodlání, se kterými jste objevovali nejzápadnější končiny České republiky. Je mi velkým potěšením, že jste v uplynulém roce zavítali právě k nám do Hranic, Trojmezí a okolí. Věřte, že je to velká motivace pro dlouhodobé zlepšování a pravidelnou údržbu těchto míst.

Také v roce 2012 se nám podařilo v místech bývalé osady Kaiserhammer zkulturnit další poměrně značnou část území. Díky celoroční pravidelné údržbě poskytuje místo příjemné zázemí a nezapomenutelný zážitek z klidné, čisté, tajuplné a liduprázdné přírody a krajiny.

Rád bych touto cestou poděkoval všem lidem a firmám, kteří se o místo starají nebo někdy přidali ruku k dílu. Děkuji všem účastníkům pravidelných brigád, děkuji všem sponzorům za poskytnuté dary, děkuji všem přátelům, kteří pomáhají a místo jim není lhostejné. Díky dobrovolné činnosti se nám podařilo dát dohromady partu lidí, kterým není lhostejný osud tohoto historicky a přírodně zajímavého místa. V neposlední řadě musím poděkovat vedení města Hranice a panu starostovi M. Pickovi za materiální pomoc, myšlenkovou podporu a pravidelné konzultace.

SPONZOŘI NAUČNÉ STEZKY

V započatém trendu chceme pokračovat také v roce 2013. Rok 2013 bude významný v tom, že přes část Trojstátí bude vstupovat do Česka významná evropská cyklotrasa – EuroVelo č. 13. Každá pomoc z vaší strany bude vítána. Pokud máte tedy chuť podpořit dobrou věc (fyzicky, materiálně, finančně, darem,…), neváhejte se na nás obrátit. Místo začíná nabývat také na mezinárodním významu, proto musíme být připraveni.

Děkuji i vám návštěvníkům, že se k místní přírodě a krajině chováte ohleduplně a podle pravidel slušného chování. Děkuji také za vaše vzkazy, které zapisujete do „Knihy návštěv“ – jsou pro nás důležitou zpětnou vazbou.

PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A OPTIMISTICKÝ VSTUP DO NOVÉHO ROKU 2013.

  V NOVĚ ZAPOČATÉM ROCE PAK HODNĚ PROCESTOVANÝCH KILOMETRŮ A POZNANÝCH MÍST.

„Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, cestuje přes všechny dálky, hlavně k sobě samému...“ Jan Werich

PhDr. Josef LEVÝ – autor naučné stezky

levjos@post.cz

www.regionhranice.cz


Zobrazit místo HRANICKO - TIPY NA VÝLET na větší mapě


Webdesign a hosting: Tomáš Dvořák